KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15967383

nr 1596 7383

Oidentifierad konstnär. Tidigt 1900-tal, Pilallé. Ej signerad. Olja på duk, 53x48 cm, yttermått inklusive ram: 68x63 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

350 kr

måndag 5 februari 2024
kl 20:05:00

2/2 11:22:05 1      300 kr
5/2 14:37:30 2      Vinnande bud